Robootika ja mehhatroonika erilahendused


behhhMeie ettevõtte esmaseks missiooniks on valmistada ja pakkuda robootika – mehaanika, elektroonika ja IT valdkonnast seadmeid, mis on omamoodi prototüübid. See tähendab seda, et kui Teil tekib soov näiteks eriomadustega termokaamera, objektituvastusega roboti, päiksepatareidega laaduva autokäiviti või miks mitte ka soojapaneelide erinevate punktide temperatuuride andmesalvesti järele, samas napib selles konkreetses vallas oskusi ja ei ole ka eriti aega või huvi uue seadme loomisprotsessist osa võtta, siis olete sattunud õigele lehele!
Meie kasutuses on kõik vajalikud vahendid väga keeruliste ja ainulaadsete seadmete loomiseks. Sealjuures teeme professionaalse lahenduse vastavalt kliendi soovidele ja suhtleme kliendiga kogu seadme loomistsükli jooksul, saamaks võimalikest parima lahenduse. Meie lahendada jäävad:

  • Mehaanikaosade projekteerimine (CAD/CAM (3D) modelleerimine, FEM arvutused);
  • Elektroonikaosade projekteerimine;
  • Mehaanika- ja elektroonikaosade füüsiline valmistamine;
  • Juhtimis- ja jälgimissüsteemi programmeerimine;
  • Süsteemi kokkupanek;
  • Dokumentatsiooni koostamine (kasutusjuhendid jms).

Tegelikkuses kõik need seadmed, millest hetk tagasi näitena juttu oli, on klientide endi mõttelooming mille realiseerimisel oleme oma panusega kaasa aidanud. Meie kodulehe tehtud tööde lehel on üleval mõned näited klientidele realiseeritud prototüüpidest.
Kirjeldage meile kontakti lehel Teid huvitavat seadet, vajadusel saatke kaasa ka mõni pilt või lihtsam skitseering selgitamaks oma ideed, leiame koos Teile parima lahenduse!